Witamy w Beautiful Skin

W centrum tętniącego życiem miasta jest już miejsce, w którym bez trudu znajdziecie Państwo schronienie przed zgiełkiem dnia codziennego. Miejsce, w którym każdy będzie mógł odnaleźć upragnioną chwilę dla siebie korzystając z kompleksowych i profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych w niespotykanej formie.

Tym wyjątkowym miejscem jest Beautiful Skin – Medical Spa.

Chwila relaksu podczas masażu, pielęgnacyjne właściwości zastosowanych preparatów oraz indywidualne efekty, wpływają pozytywnie nie tylko na ciało ale także na umysł. Harmonizują duszę i ciało, gwarantują wyjątkowe odprężenie i niepowtarzalne wrażenia.

Możecie Państwo również uzyskać w naszym gabinecie profesjonalnej konsultacji dermatologicznej.

dr n. med. Dorota Wielowieyska-Szybinska

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellonskiego w Krakowie, studia ukonczyłam w 1995 roku z wynikiem bardzo dobrym. Od 1997 roku do 2014 roku byłam asystentem, a następnie adinktem w Katedrze i Klinice Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellonskiego. Pracę doktorską obroniłam w 2007 roku. Jestem wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (do 2014 roku także zastępca przewodniczącego Oddziału Krakowskiego PTD). Od wielu lat zajmuje się dermatolonkologia i dermatochirurgia, a także zagadnieniami związanymi z łuszczycą, trądzikiem zwykłym i różowatym czy kolagenozami. Systematycznie biorę udział w zjazdach i konferencjach naukowych co pozwala mi na stałą kontynuację edukacji i pogłębianie doświadczenia. Posiadam liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzające udział w wielu kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.